Aralık 2022 Burçlarınız Tamamen Aşk ve Kişisel Güçle İlgili
  1. Anasayfa
  2. YAŞAM VE KADIN

Aralık 2022 Burçlarınız

Aralık 2022, dünya için güçlü bir aydır ve sevgi, güç ve bağlantının bir araya geldiği bir aydır. Bu ay gerçekleşen Astrolojik geçişlerle, gerçek hediyeler devreye giriyor gibi görünüyor ve olasılıklar şu anda gerçekten sonsuz. Yay Mevsimi her zaman havada daha fazla umut ve heyecanın olduğu bir zamandır ve Aralık ayı da farklı değildir. Kalbinizi onları almaya açarsanız, bu ay pek çok fırsat var.

7 Aralık’ta yılın Soğuk Ayı geliyor ve bu Dolunay İkizler burcunda gerçekleşecek. Şu anda İkizler burcunda geri giden Mars ile , bu Dolunay tutkuyla hizalanıyor ama aynı zamanda doğru üst boşlukta olmadan işlerin o kadar düzgün bir şekilde bir araya gelmediğini de hatırlatıyor. İkizler burcundaki Ay biraz kaotik olabilir ve bu Dolunay, sizi yerden yere vuran şeyleri bırakmak ve ilhamla güçlü ve amaçlı bir şekilde hizalanmak için bir fırsattır.

Venüs, birkaç gün sonra dünya burcu Oğlak burcuna girerek, geçen yıl aşk konusunda öğrendiğimiz dersleri temellendirmemize yardımcı oluyor. Oğlak burcundaki Venüs , hediye vermektir ve yılın bu döneminde hüküm süren tatillerle, ruh hali sevgi vermek ve onu almak için doğrudur .

Jüpiter, 20 Aralık’ta Koç burcuna güçlü bir hamle yapıyor ve 16 Mayıs 2023’e kadar burada kalacak. Koç burcundaki Jüpiter, ateş burçları ve ana burçlar için özellikle büyülü bir zamandır. Koç burcundaki Jüpiter, bağımsızlığı ve güçlenmeyi ödüllendirir ve hayatta kendi yolunuzu açma zamanıdır.

Güneş ertesi gün 21 Aralık’ta Oğlak burcuna giriyor ve Oğlak Mevsimi tazelenmek, topraklamak ve her şeyi tam bir döngüye sokmak için burada. Ay kapanmadan ve 2022 sona ermeden önce, Oğlak burcunda Yeni Ay var ve 23 Aralık’ta Kayron ileri gidiyor ve 29 Aralık’ta Merkür geri gidiyor ve 18 Ocak 2023’e kadar.

Yılın Merkür gerilemesi ile bitmesiyle birlikte, ilerlemek yerine derinlemesine düşünmeye ihtiyaç var ve kalbe ne kadar yakınsanız, hayattaki gerçek gücünüze o kadar yakınsınız.

 

Aralık 2022 Aylık Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu
Koç Burcu

Bu senin için bir güçlenme ayı, Koç . Yıl sona ererken, kaynaklarınıza, kazanımlarınıza ve kendi kendinizi güçlendirmenize bir göz atıyorsunuz ve bu tür bir güç ve güvenle ilerliyorsunuz. Aralık sizin için bir hareket zamanı ve hayattaki kişisel hedeflerinize odaklanma ve onların peşinden gitme zamanı. Gücü elinde tutuyorsun, bunu unutma.

Aralık ayında sizin için bazı önemli geçişler oluyor ve bu, Jüpiter’in 20 Aralık’ta burcunuza geri dönmesi ve burada 16 Mayıs 2023’e kadar şanslı geçişini tamamlaması. Burcunuzdaki Jüpiter bir bereket zamanı ve hareket ediyorsunuz. şu anda her on yılda bir görülen bir şans türüne dönüşüyor.

Birkaç gün sonra Chiron geri hareketinden çıkıyor ve 23 Aralık’ta doğrudan Koç burcuna geçiyor ve bu yıl içinden geçtiğiniz kişisel şifanın olumlu sonuçlarını görüyorsunuz.


Aralık 2022 Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu
Boğa Burcu

Aralık, tamamen sezginize güvenmek ve şu anda nereye gittiğinize odaklanmakla ilgilidir Boğa . Bu yıl içsel rehberlik sisteminiz, tezahürün sizin için ne anlama geldiği ve bu güçlü enerjiden nasıl daha fazla yararlanabileceğiniz hakkında çok şey öğreniyorsunuz . Bu ay, geleceğinizi iyimserlikle tasavvur ediyorsunuz ve yeni bir günün ilk ışıklarını görüyorsunuz. Aralık sizin için ilham verici ve vizyonun net olduğu bir zamandır.

Yönetici gezegeniniz Venüs, 9 Aralık’ta Oğlak burcuna geçiyor ve macera evinize giriyor. Bu geçişle birlikte yıl biterken daha çok eğlenmek istiyorsunuz ve aşk hayatınız da heyecanlanıyor. Yine 23 Aralık’ta haritanızın bu bölgesinde bir Yeni Ay ile birlikte, yıldan inanç, neşe ve fırsatlarla çıkıyorsunuz. Bu ay, genel olarak, tam resmi görmeniz ve şimdi hayatınızda hangi niyetleri ortaya koymak istediğinize karar vermeniz için bir zaman.


İkizler burcunun Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

İkizler Burcu
İkizler Burcu

Aralık sizin için tamamen sevgi ve denge, denge ve sevgi ile ilgili, İkizler . Hayatınızdaki bir bölümü kapatmaya ve yeni bir bölüme adım atmaya hazırsınız. Bu ay hayatınızda bazı kapanışlar görüyorsunuz ve daha çok aşka doğru ilerliyorsunuz. Ayın büyük bölümünde Güneş 7. evinizdeyken, hayatınızda ilişkilerle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor ve aşkta bir araya gelme ve daha derin bağlantılar yaşama fırsatı elde ediyorsunuz.

Aralık ayının Dolunayı 7 Aralık’ta burcunuzda. Bu Dolunay, yılın Soğuk Ayı ve sizi olduğunuz ve olmak istediğiniz kişilerden uzaklaştıran her şeyi bırakıyorsunuz. Bu süre zarfında duygusal yenilenme, büyüme ve ilahi netlik deneyimliyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Merkür, 29 Aralık’ta yıl sona ermeden önce geri hareket ediyor ve yılı, geçmişte olanları, bugünkü inanç sistemlerinizi ve sizin için en önemli olanı düşünerek bırakıyorsunuz.


Aralık 2022 Aylık Yengeç Burcu

Enerji, sevgi ve bağlılık evinize hareket ederken, bu ay aşk hayatınızda güçlü bir güçtür. Venüs, ayın büyük bölümünde aşk bölgelerinizi vurgulayacak ve siz de çok sık verdiğiniz koşulsuz sevgiyi hissediyorsunuz. Jüpiter, 20 Aralık’ta Koç‘a ve 10. kariyer evinize giriyor ve bazı projelerin meyvelerini verdiğini ve sıkı çalışmanızın takdir edildiğini görüyorsunuz. Mayıs 2023’e kadar Jüpiter Koç burcunda iken, itibarınız, iş hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili olarak güçlü ve şanslı bir dönemden geçeceksiniz .


Aralık 2022 için Aslan Aylık Burç

Aslan Burcu
Aslan Burcu

Aralık, sevgi ve uyumun bir araya gelmesidir, Aslan . Bu, derin bir nefes alıp, hayatınızın geldiği huzur ve güzelliğe rahatladığınız bir ay. Bu ay tamamen sevgi vermek ve almak, şükran için anları ayırmak ve olanın tadını çıkarmakla ilgili. Merhamet dünyanızı dolduruyor ve yıl sona ererken sizi pek çok hoş deneyim bekliyor.

Aralık ayında sizin için gerçekleşen bazı önemli geçişler, Jüpiter’in 20 Aralık’ta Koç burcuna ve 9. seyahat, maneviyat ve macera evinize girmesi; ve Chiron 23 Aralık’ta retrodan çıkıyor ve haritanızın bu aynı alanında direkt hareket ediyor.

Şu anda olan şey, gözleriniz hayatınızdaki ve geleceğinizdeki olasılıklara, hediyelere ve sevgiye açılıyor. Hayatınızda, çevrenizdeki dünyayı keşfedeceğiniz, yeni ve ilham veren insanlarla tanışacağınız ve hayatınızın ilahi bir yaratıcısı olarak gücünüzü ilk elden göreceğiniz özel bir döneme giriyorsunuz.


Aralık 2022 Başak Burcu Aylık Burç Yorumu

Başak Burcu
Başak Burcu

Aralık, tamamen dengenizi bulmak, bagajı bırakmak ve hayattaki kişisel gerçeklerinize odaklanmakla ilgilidir, Başak . Bu ay size bazen ışığı bulamadığınızda, o olmanız ve kendi yolunuzu aydınlatmanız gerektiğini hatırlatıyor. Hayatta herkes seni anlamayacak veya gittiğin yere ulaşamayacak, ama yeteneklerin, gücün ve özgünlüğünle ayakta duran kişi sen olmalısın.

Siz amacınıza doğru yürürken ve başkalarının şüphelerinden veya kısıtlamalarından kurtulurken bu ay tutkunuz öne çıkıyor. 3 Aralık’ta Neptün’ün 7. aşk evinizde ileri gitmesiyle, hayattaki ilişkilerinize ilişkin netlik kazanıyorsunuz ve burada işler daha az bulutlu.

Venüs, 9 Aralık’ta mutluluk ve romantizmle ilgili 5. evinize giriyor ve şimdiye kadar hayatınızda yarattığınız alan daha fazla sevgi, ışık ve umutla dolmaya hazır. Yılın sonunda, kalbiniz sözünü söylüyor ve hayatta sizin için meyvelerini vermeye başlayan şeylerle kendinizi güçlenmiş hissediyorsunuz.


Aralık 2022 için Terazi Aylık Burç

Terazi Burcu
Terazi Burcu

Bu ay tamamen iyileşme , yenilenme ve hayattaki kişisel inanç sistemleriniz hakkında biraz netlik kazanmak ve bunlar sizi engelliyor veya güçlendiriyorsa, Terazi ile ilgili . Aralık ayında, olanları kabul etmek ve işlemek ile aynı zamanda hayatınızda yeni bir sayfa açmak ve geçmişe fazla takılmamak arasındaki dengeyi buluyorsunuz. Bu ayki rehberliğiniz, şu anda bildiklerinizi almak ve her gün bir adım ileriye gitmeye odaklanmak.

Jüpiter karşıt burcunuz Koç‘a ve 7. ortaklık evinize girerken, aşk hayatınızda güçlü ve kutsanmış bir döneme giriyorsunuz. Jüpiter, Mayıs 2023’e kadar aşk bölgenizde dolaşırken, bağlantı ve bağlılığın armağanlarını deneyimlemeye hazırsınız ve aşkta bir seviye atlıyorsunuz. Yıl sona ermeden Merkür 4. evinizde geri gidiyor ve temel bilgilere geri dönüyor, ailenizle bağlantı kuruyor ve güvenli alanlarınızı yeniden tanımlıyorsunuz.


Aralık 2022 için Akrep Aylık Burç

Akrep Burcu
Akrep Burcu

Aralık, gençleşme ve fırsat zamanıdır, Akrep . Kendinizi geçmişten yukarı kaldırıyorsunuz ve yeni gününüze yürüyorsunuz. Bu ay, hayatınızın nerede olduğu ve nereye gittiği konusunda yaratıcı olmak ve hayatınıza daha aktif bir yaklaşım benimsemekle ilgili. Sevgili Akrepler, bir yaratıcı olarak gücünüze inanın ve ilhamlarınızın ve becerilerinizin bir kısmını bu ay kullanmak üzere kullanın. Doğru zihniyet ve güvenle kendiniz için neler yaratabileceğinize ve tezahür ettirebileceğinize şaşıracaksınız.

7 Aralık’ta yakınlık ve yeniden doğuşla ilgili 8. evinizde bir Dolunay var ve bu süre zarfında duygusal bir dönüşüm geçiriyorsunuz. Yılın sonu, egonun ölümü ve gerçek gücünüzü içeriden kazanmanızla ilgilidir. Jüpiter, 20 Aralık’ta yıl sona ermeden sağlık ve çalışma evinize giriyor ve bu yıl geçmişte karşılaştığınız sağlık sorunlarının üstesinden geliyorsunuz ve özgür, sağlıklı ve topraklanmış yaşamak için elinizde daha fazla zaman ve enerji var.


Aralık 2022 Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu
Yay Burcu

Bu ay tamamen hayattaki ilahi amacınız Yay burcuyla hizalanmakla ilgili . Yay Mevsimi devam ederken ve sonsuz aleviniz parlarken, bu ay gerçek neşeyi ve başarıyı yaşıyorsunuz. Aralık, geçmişin, bugünün ve geleceğin bir araya geldiği bir zamandır ve siz ilahi simyanızda yaşıyorsunuz. Evren, bu ay kişisel gerçeklerinizden ve gücünüzden yararlanmanıza yardım ediyor ve etrafınızdakilere ilham veriyorsunuz.

Aralık ayının büyük bir bölümünde Güneş 1. evinizdeyken, bu sefer tamamen kendinize daha fazla öncelik vermek ve tüm potansiyelinizi yaşamakla ilgili. 7 Aralık’taki Dolunay, ilişkilerinizdeki gücü harekete geçiriyor ve zorlamaktan çok akış zamanı.

Ay bitmeden 23 Aralık’ta Yeni Ay gelir bölgenizde meydana geliyor ve bu, yılın geri kalanı ve önümüzdeki yıl için mali durumunuzla ilgili niyetlerinizi belirlemek için iyi bir zaman. Aralık, şu anda hayatta istediğiniz her şeye değdiğini size hatırlatmak için burada.


Oğlak Burcu Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu

Yıl sona ererken, yılın kazançlarını ve kayıplarını değerlendiriyorsunuz. Bu, içsel dengenizi bulduğunuz ve yaşadıklarınız aracılığıyla kendinize daha fazla zarafet ve şefkat verdiğiniz bir aydır. Bu ayki rehberliğiniz, başkalarına karşı savunmasız olmaktan korkmamak veya gerektiğinde yardım ve tavsiye istemektir. Kırılganlıkta gerçek bir güç var ve hayat bu ay sizin için bazı şeyleri açığa çıkarıyor Oğlak .

Bu ay Merkür 6 Aralık’ta Oğlak burcuna, 9 Aralık’ta Venüs’e, 21 Aralık’ta Güneş’e, 23 Aralık’ta Yeni Ay’a ve 23 Aralık’ta Merkür burcunuzda geri hareket etmeye başlıyor.

Yıl Oğlak burcunda bitiyor ve bu sefer sizden daha iyi kim geçebilir? Ay sona erdiğinde olan şey, kendinizi olumlu bir şekilde tanımak ve kendinizle ilgili sahip olduğunuz vizyonun, başkalarının sizinle ilgili sahip olduğunu düşündüğünüz vizyonla doğrudan bir korelasyon olduğunu fark etmektir. Gerçeklerinizle aynı hizaya gelin ve mutluluğunuzu ilk sıraya koyun.


Kova Burcu Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu
Kova Burcu

Aralık, içsel gücünüzü çağırma zamanı Kova . Şu anda sahip olduğunuz araçlara ve yanınızdaki insanlara güven duyuyorsunuz ve yılı hayatınızda başladığınızdan daha fazla kazanarak bırakıyorsunuz. Bu yıl size hayattaki kararlılığınızın ne kadar güçlü olduğunu gösterdi ve bu yıl attığınız her adımda arkanızı kollamanız takdire şayan.

Bölümler sona ererken ve yeni bir güne girerken, etrafınızı saran sevgi ve sesinizi duyurmak ve paylaşmak için daha büyük fırsatlara sahip olursunuz. 20 Aralık’ta Jüpiter’in Koç burcuna girmesi, hayatınızdaki iletişim için güçlü bir harekettir ve kendinizi ifade etme, bağlantı kurma ve hareket etme zamanına geçiyorsunuz.

23 Aralık’taki Yeni Ay, 12. kapanış evinizden geçiyor ve yılı geçmişe veda etmeye, iyileştirmeye ve kabul etmeye hazır bir şekilde bitiriyorsunuz. Bu yıl hayatta yeni temeller kazanmak için büyük bir yıl oldu.


Aralık 2022 Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Balık Burcu
Balık Burcu

Bu ay tamamen Balık burcunu almaya açılmakla ilgili . Aralık, izin verme, alıcı bir yaklaşım benimseme ve akış yerine itme ihtiyacını bırakma zamanıdır. Bu ay, hayatınıza biraz şans ve sevgi çekmenize izin veriyor ve Aralık ayında güçlü bir çekim gücüsünüz. Bu yıl dengenizi buluyorsunuz ve yıl sona ererken, koruduğunuz lütuftan gelen kutsamalarınızı almaya hazırsınız.

Jüpiter 20 Aralık’ta burcunuzdan çıkıyor ve Jüpiter burcunuzda her zaman biraz daha parlak hissetse de, Jüpiter’in şu anda finans ve kişisel değer evinize girmesiyle, yine de iyi bir şans elde etmek için bir alanda olacaksınız. önümüzdeki beş ay Gelir akışları gelişiyor ve kim olduğunuz ve masaya ne getirdiğiniz için değer veriliyorsunuz. Ay bitmeden 23’ünde Yeni Ay, bir dostluk ve umut zamanı ve tezahür potansiyelinizin arttığı bir zamandır.

Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir